Nasza oferta

Kontakt

POLSKA
Konary 199,
32-031 Mogilany Kraków
tel. +48 600 404 764

CZECHY
Třanovice 21,
739 53 Hnojník
tel. +420 604 353 182

e-mail: info@fitoprojekt.com

O Nas

Początki firmy FITOprojekt to rodzinna szkółka roślin ozdobnych prowadzona przez nas jeszcze przed rozpoczęciem studiów ogrodniczych na Uniwersytecie Rolniczym. Dzięki wieloletniej działalności szkółkarskiej i studiom dobrze poznaliśmy rośliny ozdobne i ich wymagania.

Dzisiaj udaje nam się łączyć fascynację światem przyrody ze zdobytą wtedy wiedzą    i doświadczeniem. Wszystko to wykorzystujemy, by z dużym wyczuciem tworzyć użyteczne piękno w Państwa otoczeniu. Ogród jest bowiem miejscem wyjątkowym, które pozwala każdego dnia obcować z naturą. Jest również wizytówką naszego domu, dlatego zwracamy szczególną uwagę na tzw. ‘efekt wejścia’.

Stale się rozwijamy, śledzimy najnowsze trendy, szukamy nowoczesnych rozwiązań, uczestniczymy w szkoleniach i targach. Zwiedzamy ogrody w całej Europie, szukając w nich inspiracji. Fascynuje nas również mądrość Dalekiego Wschodu, tradycja feng shui.

W naszych realizacjach staramy się kierować zasadą równoważenia przeciwstawnych sobie energii yin - yang i tworzyć harmonijną oraz przyjazną człowiekowi przestrzeń.

Podpatrując mistrzów i wykorzystując swoją kreatywność, wyrabiamy własny styl, a zadowolenie i satysfakcja klientów nadają sens naszej pracy.

 

 

 

Projekt i realizacja WebArtStudio